Sayfalar

28 Kasım 2012 Çarşamba

Madem Telefon Cebinde, Şuben Her An Seninle

Geçtiğimiz günlerde yayınlanmaya başlayan Erkin Koray’lı Garanti reklamlarını görmüşsünüzdür. Hani Erkin Baba’nın bateristine “Madem telefon cebinde olma şaşkın, Garanti Cep Şubesi’ni kullan şaşkın.” dediği. Reklam Erkin Baba’nın efsanevi şarkısı “Şaşkın”ı hatırlatmasının yanı sıra tüm bankacılık işlemlerini Garanti Cep Şubesi’nden kolayca yapabileceğimizi söylüyor. İlk olarak 2007 yılında wap.garanti.com.tr ile hizmete giren Garanti Cep Şubesi’nin bugün iPhone, iPad ya da Anroid telefonlara özel geliştirilen uygulamaları ile pek çok platforma özel hizmet sunuyor. Mesela alışveriş sırasında kredi kartına para yatırmak gerekiyor, hemen Garanti Cep Şubesi’ne giriyorsunuz, anında işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Garanti Cep Şubesi’ni kullanırken bağlantı ücreti ödemiyorsunuz. Hatta Cep Şubesi’nden işlem yapmak da ücretsiz. Cep Şubesi’ni telefonunuza ücretsiz indirmek için CEPSUBESI yazıp 3342’ye mesaj atmanız yeterli. Gelen link’e tıkladığınızda uygulama iniyor ve Cep Şubesi’ni kullanmaya başlıyorsunuz. Bununla birlikte 30 Kasım’a kadar Garanti Cep Şubesi’ne girenler 20 iPhone, 20 iPad ve 20 Samsung Galaxy S III’ten birini de kazanma şansını yakalıyor.
Detaylı bilgilerle birlikte yorumlar #mademtelefoncebinde hashtag’inde ve www.garanti.com.tr’de.
Bir bumads advertorial içeriğidir.

3 yorum:

 1. esefle kınıyorum seni deryoşum, hep eniştenize çalışıyorsunuz ya :((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahahhahahahaa :)))) Gece gece güldürdün beni canım, bana göre sen de hala Garantiliymişsin gibi geliyor ama :) Cidden...

   Sil
 2. Sevgili Derya. Ben Gülsüm. Zeynep'in hediyeleşme çekilişinde seninle eşleştik. Benim mailim gulsumguvenn@gmail.com. Lütfen benimle iletişime geçer misin?
  Konuyla hiç ilgisi olmadığı için istersen benim bu yorumumu yayınlamayabilirsin. Sevgilerimle.

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı çok seviyorum :)